Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Sztylety - lewaki
2016-11-02 05:57:01

Sporych rozmiarów sztylet z charakterystyczną osłoną na dłoń służy głównie do parowania i blokowania nadchodzących ciosów, nie jest w tym może tak skuteczny jak tarcza, ale przy nadarzającej się okazji uzbrojony w lewak wojownik może zadać nim również obrażenia. To broń niezbędna dla każdego szanującego się zabójcy!

Zalety: Lewak służy głównie do wyprowadzania zdradzieckich ciosów w tętnice, w miejsca nieosłonięte zbroją. Ponieważ jest to mała broń, lekka i poręczna, postacie się nią posługujące szybciej są w stanie reagować na akcje przeciwnika.

Wady: Właściwie trudno mówić tu o wadach, ponieważ to jedyna broń tego rodzaju i nie ma jej z czym porównywać. Każde dodatkowe obrażenia są na polu walki na wagę złota. Oczywiście jeśli ktoś woli większą ochronę, którą daje tarcza, musi się dwa razy zastanowić, zanim weźmie do ręki drugi sztylet. Podejmując tą decyzję, należy wziąć pod uwagę, że celność lewaka nie jest największa.

Wymagania: Lewaki to broń dla wyspecjalizowanych wojowników. Nie każdy jest na tyle szybki i zwinny, by móc walczyć dwoma broniami naraz.

 

Poziom broni 1 5 7 10 11 12 13 14 15
Wymagana szybkość 4 5 5 7 7 8 8 8 9
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.099 s | Liczba zapytań SQL: 8 | Engine ver.: 1.94