Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Drakan
2019-03-09 15:23:10

Poziom: 13

Co? Opowieści o podziemnej rasie jaszczurów z innej ziemi, którzy chcą władać potajemnie światem? Wiesz, po rozmowie z pewnym krasnoludzkim wojownikiem te teorie spiskowe skrzatów wcale nie wydają się takie nierealne…
~Procjusz Młody - uczeń maga

Wygląd: Niewielu krasnoludów widziało Drakan, jeszcze mniej z nich opowiada o spotkaniu tych enigmatycznych istot. Zazwyczaj twierdzą oni, iż widzieli przygarbione, pełne wężowej gracji postaci pokryte ciemną łuską, których złote ślepia przecinała sierpowata źrenica pozbawiona wszelkich emocji. Mięśnie grały pod napiętą skórą, przykrytą ni to ozdobami, ni pancerzem z dziwnego i nieznanego metalu. Długopalce łapy kończyły się jakoby sztucznymi pazurami od których uderzenia czerniało ciało, a krew ulegała zakażeniu.

Walka: Drakany podobno zawsze atakują z zaskoczenia. Nigdy pierwsze, zdają się towarzyszyć lub dowodzić atakami o wiele ohydniejszych stworów z głębin. Przy tym same są zabójczymi adwersarzami, posiadającymi zdolność kamuflażu pośród mroku i osłabiania swych wrogów szybkimi atakami zatrutym orężem lub też może czymś... co jest zarówno nim jak i ich ciałem. Poruszają się przy tym niezwykle szybko, atakują precyzyjnie i choć są dość krusi, Drakany nie potrzebują wytrzymać ciosu... lecz go zadać.

Występuje w lokacjach/instancjach:
Kopalnia Storsoppgruve
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.068 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94