Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Kostury
2016-11-02 05:29:44

Proste, drewniane lagi, pielgrzymie laski łatwo przeoczyć w tłumie i trudno rozpoznać w nich broń magiczną. Są jednak kostury legendarne, owiane dobrą lub złą sławą, których wygląd jak i otaczająca aura nie pozostawiają wątpliwości - oto broń, w którą magię zaklęto!

Zalety: Korzystanie z magii nie przynosi nigdy stuprocentowych skutków, chybione zaklęcia to częsty problem czarowników wszelkiego rodzaju, jednak akurat kostur, wydaje się najlepiej skupia wolę maga i to walka z nim właśnie jest najskuteczniejsza. Poza tym świetnie się nadaje do walki wręcz, dając szansę na ogłuszenie wroga zarówno w ataku jak i w obronie.

Wady: Właściwie nie ma żadnych! Chociaż nie jest raczej polecana dla postaci delikatnych. Kostur nie jest bronią dystansową, dlatego mag nią władający powinien być wytrenowany nie tylko na umyśle, ale i na ciele.

Wymagania: Tylko umysł potężny będzie potrafił zawładnąć magią zaklętą w kosturach. Należy bowiem pamiętać, że magia to nie zabawa i dla głupców kończy się jednako - rozpłynięciem w wieloświatach, zwanym przez laików śmiercią. Szczególnie wśród Stolemów używanie magii sieje wielkie spustoszenie i ciężko jest spotkać jakiegoś dzierżącego kostur w ręku.Poziom broni 1 3 5 7 10 11 12 13 14 15
Wymagana siła woli 8 10 12 14 16 17 17 18 19 20


Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.452 s | Liczba zapytań SQL: 8 | Engine ver.: 1.94