Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Licho
2018-01-07 07:42:22

Poziom: 3

Mleko kwasi, zarazę na zboże sprowadza, drogę w lesie dzieciakom myli a staremu Ściwojowi nogę podstawiła, gdy od Śwista wracał, tak że w rów legł i Ściwojowa dopiero nad ranem go znalazła!

~Baba Jaga

 

Wygląd: Mało kto Licho widział, mało kto wie jak ono wygląda a z licznych opowieści krążących wsród wieśniaków ciężko wyłonić jakiś sensowny obraz. Większość zgodna jest jednak, że chude toto, nędzne i wygłodzone z jednym jeno okiem wytrzeszczonym niemiłosiernie. Niektórzy twierdzą, że to kobieta, ale doniesienia takie należy traktować z ostrożnością, ciężko uwierzyć bowiem, że ktoś to sprawdzał... Czaszka wyłysiała, kilka siwych pasm tylko do niej przyklejonych. Długie, patykowate ramiona zakończone są szponami. Najłatwiej rozpoznać je po przeraźliwym wyciu, które sprawia, że nawet w najzdrowszej szczęce zęby zaczynają boleć.

Walka: Wiele przemawia za tym, że Licho najlepiej zostawić w spokoju i przeczekać aż samo zechce zmienić swą siedzibę i przenieść się, na przykład do sąsiada. Znacznych szkód Licho nie robi, choć dłuższy pobyt tego stwora w okolicy bywa czasem uciążliwy. Nie należy jednak sądzić, że demon ten jest bezbronny. Zaatakowany potrafi zawzięcie walczyć, magią prymitywną acz straszną. Wielu już postradało zmysły próbując zmierzyć się z Lichem! A przede wszystkim: Licho nigdy nie śpi!

 

Występuje w lokacjach/instancjach:
Wyjąca Jama
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.1 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94