Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Upiór
2017-05-30 07:31:55

Poziom: 9

Potępione dusze, przeklęte po śmierci istoty które trzyma tutaj kolczasty powróz zła. Módl się, jeżeli wierzysz w jakiś bogów, żeby nie skończyć tak jak one. Bowiem ich los jest gorszy od śmierci i niewiele lepszy od losu tych, którzy nieświadomie przecięli ich przeklęte ścieżki.

~ Bogomił, slavski żerca


Wygląd: Potworne aberracje ducha, Upiory, potępione monstra przywołane do nie-życia przez ból i smutek mogą przyjmować wszelkie dostępne formy. Niematerialne, zezwierzęcone stwory uosabiające nienawiść, czy rządze. Koszmarne kształty z horrorów i legend ras którymi kiedyś były, czy w końcu demoniczne oblicza umarłych będące odbiciem ich dawnego życia. Upiór to nie wygląd… Upiór to stan. Stan nie-życia.

Walka: Te nieżyjące mary nie kaleczą ciała lecz atakują życie w samej jego nieuchwytnej dla śmiertelników istocie i esencji. Ich potępione wycie miażdży umysły niczym szponiasty uścisk samego zła, doprowadzając do czystego szaleństwa. Dotyk kościstych łap wysysa esencję życia, raniąc nawet najgłębsze pokłady duszy. Wszystko to przybiera straszliwy wyraz odbicia cierpienia samego Upiora oraz tego, czym zasłużył sobie na swój wieczny los.

Występowanie: Upiory są potępionymi duszami, istotami na które bogowie czy inne przedwieczne moce rzuciły klątwę wiecznej udręki za ich czyny. Okrutni panowie, krwawi wojownicy nie oszczędzający nawet dzieci, złodzieje i rozpustnicy. Wszyscy oni po śmierci są uwięzieni między kraina żywych ,a umarłych pętami własnych przewin oraz niedokończonych spraw. Dlatego też Upiory spotkać można wśród kurhanów, czy miejsc gdzie wydarzyło się coś niebywale straszliwego. Tak przynajmniej mówią slavskie legendy. Co jest prawdą, nie wiadomo. Podobno jednak istnieje pewne nawiedzone miejsce, gdzie całe sabaty udręczonych wiecznych skazańców nie-śmierci zbierają się co noc by wyć z bólu do księżyca. To miejsce zwane jest Wieżą Bieli, a jego przeklęta legenda znana jest daleko poza otaczający je przedwieczny bór. 

Występuje w lokacjach/instancjach:
Wieża Bieli
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.387 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94