Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Kobold
2018-06-12 16:28:34

Poziom: 11

Zostaw to. Złoto rozsypane od tak, w środku górskiego zagajnika? To ewidentna pułapka. Na pewno gdzieś tutaj czają się koboldy…

~Przezorny pasterz Snorri

 

Wygląd: Koboldy to dziwne, nie większe od trzylatka ludzkiej rasy stworzenia, zamieszkujące górskie ostępy i zapomniane ruiny siedzib dawnych ras Erloth. Z wyglądu trudno je określić jako coś więcej niż pokraczną mieszankę szczura oraz gada, której nadano garbatą postawę człekopodobnej małpy o wydłużonych ramionach i palcach myszy. Zzwyczaj są mocno owłosione, z wielkimi lśniącymi oczyma ale legendy mówią też o łuskowatych, bądź wcale łysych koboldzich rojach gnieżdżących się w wyjątkowo odstręczających miejscach. Zazwyczaj nie noszą ubioru ponad to, co zrabują od swych ofiar, wytwarzają jednak prymitywną broń. Jej, jak też i swych grabieżczych łupów, nie utrzymują jednak w dobrym stanie.

 

Walka: Te ohydne, choć enigmatyczne w swym pochodzeniu stwory są chyba jednymi z najczęściej spotykanych mieszkańców tajemniczego świata podziemi, o którym często wspominają zarówno Norsowie jak i krasnoludzcy bajarze. Z tego też powodu nie powinno się ich lekceważyć i brać za zwyczajne człekopodobne szkodniki. Koboldy są przebiegłymi grabieżcami, ludożercami potrafiącymi zasadzać się na ofiary, podrzucać przynęty, czy nawet podrzynać gardła niczego nie spodziewającym się podróżnym. Zazwyczaj atakują wielką liczbą, korzystając z zasadzek oraz niekorzystnych warunków otoczenia, nie stroniąc od używania zatrutych strzał czy pokrytych jadem ostrzy niewielkich włóczni.

Występuje w lokacjach/instancjach:
Bingerliński smętarzyk
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.153 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94