Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Dobrochoczy
2017-11-02 09:13:40

Poziom: 5

Nie chodź do lasa po nocy

Bo tam czyha Dobrochoczy!

~porzedkadło slavskie

Wygląd: Duch Lasu, Obrońca Puszczy - pod takimi mianami jest również znany Dobrochoczy. Pradawny bożek zamieszkujący Eadern na długo zanim jeszcze osiedli tu ludzie. Szczególnie upodobał sobie dąbrowę. Widocznie w liściach dębu i żołędziach najbardziej mu do twarzy. Dobrochoczy ma bowiem unikalną zdolność upodabniania się do drzew, wśród których mieszka, zmieniając swój wygląd zależnie od pory roku.

Walka: Dobrochoczy zmienny jest tak jak i jego dom. Niekiedy przyjacielski, radosny jak rozśpiewany kos, krzywdy nikomu nie zrobi. Innym razem mroczny i posępny oraz śmiertelnie niebezpieczny. Atakuje znienacka korzystając ze swego fenomenalnego kamuflażu rozszarpując ofiarę na kawałki sękatymi szponami. I nie, wcale nie boi się ognia. Wręcz przeciwnie, płonący staje się jeszcze straszliwszy, ogień wykorzystując jako przewagę w walce.

Występowanie: Dobrohoczy ukazuje się wśród drzew całej puszczy lecz najpewniej jego siedzibą jest najstarsza, najmroczniejsza jej część. To właśnie tam, w samym sercu boru, króluje od niepamiętnych dla śmiertelnych czasów.

Można się nauczyć drogi do:

Zadrzyce

 

Występuje w lokacjach/instancjach:
Serce Puszczy
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.05 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94