Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Miecze dwuręczne
2016-11-02 05:34:50

Nawet przytroczony do pleców robi ogromne wrażenie a przechadzanie się z takim po ulicach miasta przyciągnie wiele spojrzeń. Co dopiero, gdy noszący go wojownik wyciągnie go na polu walki! Ile głów można nim naścinać, ile ramion odrąbać! Ewidentnie broń dla osobników lubiących konkrety i szybkie efekty swojej "pracy".

Zalety: Ostrze miecza dwuręcznego to idealne narzędzie do wykrwawiania wroga. Może nie powoduje takiego spustoszenia w trzewiach jak dwuręczne topory, ale nadal jest to doskonały oręż, jeśli nie odstrasza cię widok krwi. Również w obronie zadanie głębokich ran ciętych jest stosunkowo łatwe. Szansa na trafienie jakichś witalnych punktów, najczęściej tętnic, jest z tą bronią również nie najgorsza. Jak na broń dwuręczną ma bardzo dobrą celność.

Wady: Czy taki wielki, widoczny z daleka miecz może mieć w ogóle jakiekolwiek wady?

Wymagania: Krzepa, krzepa i jeszcze raz krzepa. Nie bez powodu z dwuręcznym mieczem spotkać można najczęściej Stolemy, które rodzą się ponadprzeciętnie wytrzymałe - spadek po orczych przodkach. Zasada jest prosta - im większy wojownik, tym większe ma ostrze!


 

Poziom broni 1 5 7 10 11 12 13 14 15
Wymagana krzepa 8 12 14 16 17 17 18 19 20
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.032 s | Liczba zapytań SQL: 8 | Engine ver.: 1.94