Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Norski Wilk
2018-06-12 16:28:08

Poziom: 11

Widziałem wiele z tych bestii na południu, gdy jeszcze przed Wojną Świętą pasałem owce w górach. Ale ten… ten był większy nawet od najstarszych basiorów z Bretony! Na Ultimę, a po łapach poznałem, że to jedynie podrostek!

~Zenobi - knecht zakonny

 

Wygląd: Wilki od niepamiętnych czasów są niczym ucieleśniony koszmar wielu ras Elroth, szczególnie zaś tych słabszych. Żółtookie bestie polują nocą, gdy większość istot nie widzi nic na odległość dłoni. Czają się w ciszy, jak duchy przemierzając lasy i przegryzają gardła, rozszarpują bezbronne ofiary na strzępy. Wilki to straszne stworzenia, norskie wilki są zaś największe i najgroźniejsze z nich wszystkich. Największe basiory bywają dwa razy większe niż południowe odmiany, zaś ich przebiegłość wyostrzyły mroźne zimy północy. Nie dziwota iż wojownicy norsów chętnie przywdziewają ich skóry, w nadziei na uzyskanie w boju zaciekłości tych potwornych bestii.

 

Walka: Wilki zazwyczaj polują w watahach, przewodzone przez parę alfa, waderę i największego spośród basiorów. Wykorzystując przewagę liczebną otaczają ofiarę, podgryzając ją, nękając aż do osłabnięcia. Wtedy to basior alfa rzuca się do gardła nieszczęsnego stworzenia, rozrywając je ostrymi kłami. Zdarza się jednak, że młode i niedoświadczone osobniki ulegną łowieckiej pasji, zapuszczając się daleko od swej watahy i samotnie atakują wędrowców na szlakach. Najlepiej mieć wtedy przy sobie ogień, światło bowiem działa na te zwierzęta deprymująco.

Występuje w lokacjach/instancjach:
Fjellskog
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.471 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94