Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Szczenię baboka
2018-12-27 13:32:12

Poziom: 1

Mówię Ci mości panie, więcej po zielska chodzić nie zamierzam, sam se po nie lataj, jak łaska. Patrz, O! Co te skurczybyki mi zrobiły, całym we krwi wrócił jak mi te wąpierze do gaci wleciały. Baba mi jeno okłady od dwóch dnie robi na przyrodzenie i pożytku ze mnie do następnej pełni pewnikiem nie będzie miała.

~Jaśko w karczmie, Gdzieś

 

Wygląd: W zasadzie nie różniący się wyglądem od dorosłego osobnika, jako szczenię wyróżnia się znacznie krótszymi łapami i nie do końca wykształconym uzębieniem, które u dorosłych stanowi główną obronę przed intruzami. Zazwyczaj występuje u nich jaśniejsze umaszczenie, jednak nie jest to zasadą. Krótkie kończyny, zakończone ostrymi niczym igły pazurami pomagają w walce wczepić się w przeciwnika i wspinając szukać odsłoniętych części ciała. Rany nimi zadane nie są zbyt poważne, co nie znaczy że należy je ignorować. Młode osobniki prawie zawsze występują stadnie, a z jednego miotu rodzi się nawet kilka sztuk.

Walka: Turla się wokół przeciwnika, szukając momentu do ataku. Gdy wczepi się w przeciwnika, sprawnie podróżuje po jego ciele szukając witalnych miejsc. Nierzadko udaje im się przedostać pod pancerz przeciwnika, gdzie swobodnie mogą ranić swoją ofiarę.

Bestia opisana przez: Madu

 

Można się nauczyć drogi do:

Sleszczyn

Występuje w lokacjach/instancjach:
Zagajnik
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.826 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94