Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Złydzień
2017-10-15 18:19:26

Poziom: 10

Wszystko nieprawda co ludziska gadajo! Znaczy tak, dziewka go rzuciła, to prawda akurat. A i chałupa mu się spaliła od pioruna, co to burzę bogi zesłały. No i do tego brzydki jak noc był i z samogonem jeno dobrze mu się żyło. Ale to złydzień go omamił i myśli najczarniejsze do łba mu wetknoł! Przecież sam by się na swoje życie nie targnoł!

~Holewko, kumpel od butelki

Wygląd:Potworne to stworzenie różne kształty potrafi przybierać. A to przyobleka oblicze zmarłego rodziciela, przywołującego w swe objęcia. A to jawi się jako miłość dawno stracona lub ofiara dawnych grzechów szarpiąc tym samym sumienie tego, kogo na pożarcie wybrał. Czasem też po prostu przybiera postać chudej jak szczapa zjawy o płaskim obliczu o skórze wyschniętej na wiór i czarnych, zapadniętych oczach, odzianej w czarne łachmany i wyjącej przeraźliwie.

Walka:Spotkanie Złydzienia na swej drodze nie należy do przyjemnych. Nawet najszczęśliwszego człeka na dno rozpaczy sprowadzić potrafią. Osłabiony w ten sposób przeciwnik siły do obrony traci i staje się łatwym łupem. Dopiąwszy swego celu potwór ten pożera duszę sycąc się jej smakiem przy wtórze obrzydliwych mlaśnięć.

Występuje w lokacjach/instancjach:
Opuszczone sioło
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.077 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94