Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Vorgorl
2018-06-01 11:35:58

Poziom: 11

Wiatr niesie odgłosy bębnów, a między drzewami przymykają posępne cienie z krainy pożeraczy umarłych… Nadchodzą. Gotujcie broń, na Weradona!

~Jarl Grimmir, tuż przed bitwą

 

Wygląd: Wielcy dawni mędrcy, religijni przywódcy i filozofowie od zawsze zmagali się z pytaniem o to, co czyni człowieka wyjątkowym. Innym od zwierzęcia. Vorgorlowie są dowodem na to, że czymkolwiek to jest, nie jest ani odwieczne, ani zbyt trwałe.

Z wyglądu przypominają zwykłych ludzi, acz są naznaczeni podobnymi Stolemom oznakami atawizmu i zdziczenia. Ubierają się w zwierzęce futra, a walczą prymitywną bronią z kamienia oraz drewna. Walczą zaś z bestialską furią, nie okazując ni strachu, ni litości.

Kim są? Najprostrza odpowiedź brzmi: ludźmi. Nie jest ona jednak do końca słuszna. Zamieszkujący okryte gęstym borem podnóża zachodniej części Gór Północnych Vorgorlowie to relikt przeszłości Norsy, zachowany by siać grozę wśród żyjących. Tutejsi powiadają, że od zawsze schodzą z gór, gdy ciężka zima przepędzi zwierzynę i głód pchnie bezładne masy dzikusów ku grabieżczym napadom.

W tych czasach wojny, zdaje się, Vorgorlowie nie potrzebują już nawet pretekstu, by wychynąć ze swych górskich jam. Coś, lub ktoś, pcha ich hordy ku cywilizowanym krainom. I każe zabijać.

 

Walka: Atakują bezładną kupą, zazwyczaj z zasadzki. Niewiele tym różnią się od zwierząt, lecz nadrabiają to potworną, wręcz szaleńczą żądzą krwi. Czasami, gdy jakiś silniejszy wojownik ich klanów zapanuje nad resztą swych ziomków, zdolni są przygotować proste zasadzki. Zazwyczaj jednak wolą dopaść ofiarę i zatłuc na śmierć maczugami.

Występuje w lokacjach/instancjach:
Bingerliński smętarzyk
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.569 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94