Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Broń naręczna
2017-04-25 08:17:17

Wszelkiego rodzaju kastety kojarzą się bardziej z ulicznymi rzezimieszkami niż walecznymi bohaterami, ale nie jest to do końca prawda. W odpowiednich rękach broń ta staje się skutecznym narzędziem walki w pierwszym szeregu. Rozdający ciosy na prawo i lewo wojownik, w ferworze walki, skupiony na unikach i wypatrywaniu szansy na zadanie ostatecznego uderzenia - oto inne oblicze broni naręcznej! 

Zalety: Spadające na przeciwnika ciosy mają szansę go ogłuszyć oraz zadać mu poważne, krytyczne obrażenia. Niektóre kastety mają magiczne szpony, dodające szansę na zadanie mocno krwawiących ran szarpanych.

Wady: Jest to broń dla ryzykantów, którzy bardziej stawiają na atak niż obronę. Stanie w pierwszym rzędzie i okładanie przeciwnika pięściami daje wiele satysfakcji, ale znajdowanie się w samym centrum walki przekłada się na trudności w skutecznym trafieniu. 

Wymagania: Aby skutecznie władać bronią naręczną należy trenować szybkość. Tylko wyćwiczeni, niemalże akrobatycznie, wojownicy, są w stanie wykorzystać zalety tej broni, jednocześnie umiejąc zniwelować jej wady. Dzięki szybkości stają się bardzo trudnym celem dla powolnych ciężkozbrojnych a także niektórych lekkozbrojnych.

 

 

Poziom broni 1 3 5 7 8 10 11 12 13 14 15
Wymagana szybkość 4 4 5 5 6 7 7 8 8 8 9
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.438 s | Liczba zapytań SQL: 8 | Engine ver.: 1.94