Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Kharang
2019-03-09 15:22:10

Poziom: 13

Wy ludzie myślicie, że era ras, które opisują najstarsze spośród waszych ksiąg jest wielce starożytna… Wierzaj mi chłopcze, są księgi pamiętające czasy sprzed założenia pierwszych Twierdz mego ludu. Są też istoty, potężne i złe, które pamiętają czasy spisania tych ksiąg.
~Bragni, Pięść Gromu - krasnoludzki wojownik z Północy

Wygląd: Oślizgłe ciało, gumowata tkanka o niesprecyzowanym kolorze i kształcie zdolnym przeciskać się między kamiennymi zawaliskami niczym bezkostna breja. Liczne wypustki, wielorakie segmentowane macki z kolczastymi przyssawkami na końcach długich palców, otaczające wydłużoną jak u minoga głowę. Ciągnące się całymi rzędami segmentowane oczy ponalepiane wzdłuż łba aż po przyssawkowatą paszczę, w której kłębią się owadopodobne chmary szczękoodnóży. Oto właśnie jest Kharang - koszmar z głębin.

Walka: Kharang, wedle karsnoludzkich opowiadań, atakuje z ukrycia. Czai się wśród głębokich przejść oraz kopalń, świata pod górami, gdzie khazadzi od wieków toczą nieustanną wojnę z potwornościami głębin o skarby ziemi. Cicho pełza między skałami, przykleja do stropów jaskiń, udając formacje geologiczne i gdy najmniej się tego spodziewasz… porywa dziesiątkami odnóży, przewierca czaszkę głowy i przez nią wysysa wszystkie soki… To prawda, jest powolny gdy się porusza... atakuje jednak niezwykle szybko. Nigdy też nie należy bagatelizować nawet najmniejszego zadrapania, które wywoła. Nie jednego krasnoluda zabił już jad tej śliskiej abominacji z dawnych czasów.

Występuje w lokacjach/instancjach:
Kopalnia Storsoppgruve
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.042 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94