Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Polewik
2017-04-26 10:37:04

Poziom: 4

Kiedyś te szkraby nie wchodziły nam w drogę, nawet nie wiedzieliśmy o ich istnieniu, póki nie zaczęliśmy uprawiać ich pól. Te małe dranie potrafiły położyć trzech rosłych chłopów z widłami, a gdy już któremuś chciałeś przyłożyć to znikał w zbożu. Nie ma na nie rady!

~Ponad stuletnia babka Dobrzynka, niegdyś mieszkająca w pobliżu dzikich pól


Wygląd: Niska człekokształtna postać o ziemistej karnacji i małych okrągłych oczkach. Na głowie szeroki kapelusz chroniący przed palącym eaderneńskim słońcem. Charakterystyczną cechą polewików jest bujna broda składająca się z kłosów zbóż. Przemykają one na polach, zazwyczaj niezauważane przez chłopów, opiekują się żytem i jęczmieniem, pracowicie wyrywając przeszkadzające we wzroście chwasty. Czasem nawet osłaniają co słabsze kłosy przed słońcem swoim własnym kapeluszem. 

Walka: Polewiki to spokojni i dobrotliwi mieszkańcy pól, chyba że ktoś wkracza nieproszony na ich pole... A nie daj jeszcze z czymś ostrym w ręku! Wtedy stają się niezgorszym przeciwnikiem. Są strasznie szybkie i zwinne. Potrafią korzystać znikać błyskawicznie między kłosami i atakować nagle z zupełnie innej strony. Na szczęście przez swoje gabaryty raczej nie są zbyt wytrzymałym przeciwnikiem.

według pomysłu Cla Mehr Kha
 
Występuje w lokacjach/instancjach:
Dzikie Pola
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.064 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94