Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Barbarzyńca
2018-06-16 11:01:59

Co jest najważniejsze w życiu? Stanąć twarzą w twarz ze swymi wrogami, ujrzeć ich krew wsiąkającą w ziemię i usłyszeć lament ich bliskich! 

Opis: Archetyp barbarzyńcy bazuje przede wszystkim na brutalnej sile i szaleńczym wręcz zapale do wszelakich potyczek. Postać ogarnięta żądzą krwi nie zważa na nic, rwie się do walki w pierwszym rzędzie nie bacząc na niebezpieczeństwo. Dla prawdziwego barbarzyńcy rodzaj broni tak naprawdę niewielkie ma znaczenie, byle by była jak największa i dwuręczna! Nie ma dla barbarzyńcy miecza, który jest za długi lub topora, który byłby za ciężki! 
Urodzonymi barbarzyńcami są Stolemy, dzikie i agresywne z natury. Inne, dobrze zbudowane i silne rasy także mogą z powodzeniem stosować taktykę walki barbarzyńcy. O ile można to w ogóle nazwać taktyką...

Predyspozycje: CzłowiekStigmaAthemaTerakaninAnkharAraganinKrasnoludStolem

Pancerz: ciężki lub lekki

Broń: Dwuręczne: topory, miecze, buławy oraz broń drzewcowa, broń naręczna

Cechy: Siła, Budowa

Umiejętności: Podstawową umiejętnością Barbarzyńcy, którą należy wybrać na początku jest Szarża - dzięki niemu obrażenia broni dwuręcznej są większe. Ponieważ jest to umiejętność aktywna jako drugą można wybrać umiejętność pasywną: Skupienie w walce lub Szybkonogiego z drzewka Dualisty.

Szarża Skupienie w walce Szybkonogi

Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.408 s | Liczba zapytań SQL: 7 | Engine ver.: 1.94