Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Baba cmentarna
2017-01-04 19:39:18

Poziom: 6

Baba cmentarna to istota, która pod osłoną nocy grasuje po cmentarzach i rozkopuje groby rozrzucając przy tym kości. Nie wiadomo skąd się biorą te szkaradzieństwa. Jedni mówią, że są to dusze starych kobiet, które za życia odprawiały modły na grobach i paliły świece za dusze zmarłych, ale potem zeszły na złą drogę. Inni mówią, że baba cmentarna to demon prosto z piekła, zesłany by nękać tych, co beszczeszczą miejsca pochówku swych przodków. Wiadome na pewno jest tylko to, że zarówno dla żywych jak i dla umarłych jest tak samo niebezpieczna.

Wygląd: Baba cmentarna jest nienaturalnie garbata, jej długie ręce i wielkie łapy pomagają jej w rozkopywaniu grobów. Ma szeroko rozstawione oczy, a jej nos jest tak zapadnięty, że prawie niewidoczny. Ponadto jej paszcza wypełniona jest wielkimi kłami, które ledwo mieszczą się w zachłannej gębie.

Walka: Najstraszniejszą bronią baby cmentarnej są jej łapska, wielkie jak grabarskie łapy. Raz złapany w takie objęcia nieszczęśnik już nie ujdzie z życiem. Baba zaciąga swoje ofiary do którejś z mogił i bogowie raczą wiedzieć, co ona tam z nimi wyprawia. Wieść niesie, że baba cmentarna nie tylko zabija, ale i w mięsie ludzkim zakosztowała. Walcząc z nią, należy baczyć na jej zakrzywione pazury, zadrapanie takim pazurem najczęściej oznacza, żeś już jedną nogą w grobie!

Z łap Baby wymknął się Belthorn!

Występuje w lokacjach/instancjach:
Cmentarzysko
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.064 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94