Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Samotny wiking
2018-06-02 08:46:21

Poziom: 11

Krwi! Łupów! Chwały!

~Skerg Grabieżca

 

Wygląd: Norsa to niegościnna kraina, która nie jest w stanie wyżywić większości swoich mieszkańców. Przetrwają tu tylko najsilniejsi, najbardziej waleczni i bezwzględni, zdolni odbierać siłą to, co im potrzebne. Dlatego, gdy jedzenie się kończy, a miecze zaczynają pobrzękiwać gniewnie u pasa, dźwięk rogu oznajmia przybycie Wikingów.

Nie są to zwyczajni zbóje, znani z innych części kontynentu. Wikingowie to straszliwi wojownicy, nieustraszeni i znający się na swym rzemiośle jak niewielu innych. To właśnie oni są przyczyną grozy, jaką wzbudzają smocze łodzie Norsów na wszystkich wybrzerzach zachodu.

 

Walka: Bandy wikingów łupią przybrzeżne osady na całym zachodzie, dokonując krwawych najazdów ze swych długich łodzi. W Norsie łatwo spotkać taką bandę, gdy tylko w okolicy jest jakieś godne zgrabienia sioło. Uzbrojeni są w porządną broń, zazwyczaj miecz lub topór, i tarczę. Jeżeli jest ich wielu, walczą z przemożną furią lecz w sposób zorganizowany, samotny Wiking zazwyczaj jednak stawia na zaskoczenie i przewagę swojej krwiożerczej natury. Nie należą do łatwych przeciwników, są w końcu elitą zbójeckiego fachu.

Występuje w lokacjach/instancjach:
Przejście do: Bór Ulfrärd
Przejście do: Morze Krøjken
Przejście do: Pyhä Niitty
Przejście do: Stein Kløft
Przejście do: Topermor
Przejście do: Kuźnia Bogów
Przejście do: Jaskinia Yormungda
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.144 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94