Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Vürm
2019-03-09 15:20:09

Poziom: 13

Wszystkie Vürmy pochodzą od straszliwego Yormüngda. I wszystkie pragną tylko jednego. By zabijać.
~Ragni, Krasnolud

Wygląd: Są legendy o bestiach, które okazują się prawdą. Są też takie bestie, które powinny pozostać jedynie legendą. Czymkolwiek są Vürmy, od niepamiętnych czasów sieją strach i spustoszenie na Północy, a samo ich miano uważane jest za zły omen zwiastujący nieszczęście.
Zazwyczaj przybierają formę kilkumetrowych, okrytych twardą łuską i kolcami wężopodobnych stworów, mniej lub bardziej wielonogich. Ich trójkątne, żmijowate łby, kipią wrzącym jadem, a czworo gadzich oczu zdradza nieziemską naturę zaświatów, budzącą Vürmy do życia w samych czeluściach piekieł.
Każdy, kto wyruszy ku najwyższym szczytom Norsy, lub zejdzie na zapomniane dno twierdz tamtejszych krasnoludów, niech wystrzega się cichego szurania o skały.
Gdyż może to być ostatni dźwięk, jaki usłyszy w życiu.

Walka: Walka z Vürmem nie jest bitwą ze zwyczajną bestią. Są one przebiegłe i podłe, a co najważniejsze… inteligentne. Wiele z nich potrafi mówić, a nawet przerywać barierę między jawą a snem. Dlatego też, stając w szranki z tymi potworami należy przygotować się na wszelkiego rodzaju podstępy, przede wszystkim zaś unikać oczu bestii, gdyż nieostrożny bohater, który da się Vürmowi podejść i spojrzy w jego ślepia, ujrzy samo dno nicości, z której potwór bierze swój początek. W nicości tej jego dusza zmaleje, zemrze powoli niczym więdnąca roślina... a ciało jego syn ciemności rozerwie na strzępy, ostatki pamięci po herosie wypalając swym jadem.

Występuje w lokacjach/instancjach:
Kopalnia Storsoppgruve
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.138 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94