Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Profil Fabularny
2019-02-12 12:01:33

Wszystkie informacje poniżej znajdują się w fazie alfa. Możliwe większe lub mniejsze zmiany w każdym możliwym dniu. Zachęcamy do częstego odwiedzania, choć postaramy się informować o większych zmianach.

 

Każda postać chętna wzięcia udziału w przygodach fabularnych (jak w klasycznych grach fabularnych pokroju Lochów i Smoków) powinna przygotować swój profil fabularny. A co to jest? Odpowiednikiem tego w innych grach fabularnych jest Karta Postaci. Poniżej znajduję się przykładowa karta postaci z gry.

image


Zatem jak stworzyć coś takiego? Nic trudnego. Wchodzimy w zakładkę postaci.

Potem w zakładkę profil, a następnie w Edytuj zakładkę.

Znajdujesz się właśnie w edytorze profilu. Jest to praktycznnie najzyklejszy edytor tekstowy. Jeśli nie interesuje cię rozgrywka fabularna (sesje rpg) to jest to dobre miejsce by napisać coś o swojej postaci (skąd pochodzi, co lubi, etc.) lub jakąś historyjkę o swojej postaci lub nawet jakąś grafikę przedstawiającą postać - wszystko lepsze niż żeby miało świecić pustką. Tak czy siak, przejdźmy do tworzenia profilu fabularnego. W owym edytorze z paska narzędzi wybieramy Tools a potem Source Code - tak jak na obrazku poniżej.

Otworzy nam się kolejne okienko. W nie wklejamy kod źródłowy który dostępny jest TUTAJ! (uwaga! niezalecane jakiekolwiek zmiany w kodzie gdy nie znasz się na kodowaniu ;) ) Po wklejeniu klikamy OK. A potem Zapisz zakładkę znajdujący się poniżej edytora tekstowego. Dostajemy komunikat o poprawnym zapisaniu zakładki, tak więc wracamy znowu na stronę postaci, potem profil. I tam gdzie wcześniej było pusto, to tym razem powiniena przywitać nas pięknie stworzona karta postaci. 

Ale to nie wszystko, teraz czas na przekonwertowanie naszej postaci na system fabularny. Ale to już w artukule poniżej. Lub możesz kliknąć TUTAJ!


 

Skrócona kolejność tworzenia profilu fabularnego:

  1. Przyznanie punktów za rasę
  2. Przyznanie darmowych punktów - 4 na cechy, 4 na umiej. bojowe, 10 na umiej. zaaw.
  3. Wybór darmowej zdolności
  4. wybór podstawowego ekwipunku
  5. Przyznanie dodatkowego PD wynikającego z poziomu postaci
  6. Ewentualny zakup nowych cech/umiejętności za bonusowe PD
  7. Zgłoszenie do MG celem kontroli i akceptacji profilu fabularnego

 

AKTUALNYMI MISTRZAMI GRY SĄ: Tir'yene oraz Brodhurg Heng

 

 

 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.146 s | Liczba zapytań SQL: 7 | Engine ver.: 1.94