Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Łuki
2016-11-02 05:32:56

W gąszczu leśnym ostrożnie stąpając, tak by żaden szelest, żaden trzask zdradliwej gałązki nie spłoszył ofiary, celować w skupieniu i patrzeć jak opierzona strzała z cichym świstem wbija się w ciało oddalonego o wiele stóp jelenia, powalając go na miejscu. Albo chowając się za załomem muru bądź na dachu szyć we wroga, zanim ten się spostrzeże, kto i skąd atakuje. Takie marzenia skłaniają wielu, by sięgnąć po łuk, załadować kołczan strzałami i ruszyć na łowy...

Zalety: Z wszystkich broni strzeleckich łuk ma największe obrażenia, umożliwia prowadzenie ostrzału z bardzo daleka, co daje sporą przewagę. Zanim wróg dobiegnie, wcześniej dostanie strzałę w oko. A zadawanie krytycznych obrażeń to cecha charakterystyczna tej broni.

Wady: Duży zasieg łuku ma również swoje negatywne konsekwencje, najtrudniej z niego o celny strzał.

Wymagania: Legendy o niezrównanych elfich łucznikach są przesadzone. Wprawdzie rzeczywiście rasa ta czuje się dobrze z łukiem w ręku, ale prawdziwymi mistrzami łucznictwa w Elroth są rasy niskie: Skrzaty, Sylfy i Bingerlingi. Niezrównana zwinność, szybkie palce i oko są nieodzowne, by władać tą bronią skutecznie.



Poziom broni 1 3 5 7 10 11 12 13 14 15
Wymagana szybkość 8 10 12 14 16 17 17 18 19 20


Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.941 s | Liczba zapytań SQL: 8 | Engine ver.: 1.94