Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Straszliwy Rosomak
2018-05-17 12:06:09

Poziom: 11

Tylko jedna istota może przerazić Rosomaka. Mianowicie wściekła bingerlindzka kobieta.

~Ludowa mądrość

 

Wygląd: To straszliwe zwierze, o potwornej reputacji, stanowi postrach całej północy. Ogromna łasica, wielkości małego niedźwiedzia, wyglądająca jakby sama w sobie stanowiła inkarnacje niepowstrzymanego, pierwotnego gniewu lasu. Ostrze niczym brzytwa pazury, futro tak gęste iż opiera się grotom włóczni i szczęki zdolne miażdżyć turze kości. Nadto potworna zwinność oraz legendarna zaciekłość w walce, przed którą ustępują nawet ogromne niedźwiedzie.

Oto Straszliwy rosomak.

Nie powinien więc dziwić fakt, iż wszystkie inteligentne stworzenie omijają rosomaki. Wszystkie za wyjątkiem bingerlingów, które dzielą z tymi bestiami zaciekły charakter. Być może dlatego norskie bingerlingi czasami dosiadają Straszliwe rosomaki w bitwie.

 

Walka: Rosomak zazwyczaj atakuje niespodziewania, szarżując z pełną furią na swą ofiarę i powalając ją po chwili straszliwą kanonadą ciosów. Potrafi też przyczaić się na drzewie, by spaść swym niepowstrzymanym szałem na głowy zaskoczonych myśliwych. Wykazuje przy tym ogromną zwinność i nawet mimo rozmiarów, niezwykle trudno go trafić. Dlatego też łowcy północy wolą już wyprawy na gawrę niedźwiedzia, niż przypadkowe rozwścieczenie straszliwego rosomaka.

Występuje w lokacjach/instancjach:
Fjellskog
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.088 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94