Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Łeb Yormüngda
2019-03-09 15:24:04

Poziom: 13

Wijący się wśród czeluści. Ten, który swymi splotami oplata serce ziemi. Groza bogów, pogrzebana pod najstarszymi górami. Zło ma wiele imion ale jest tylko jeden Yormüngd.

Wygląd: Kolosalny horror, który swoimi spazmami pod powierzchnią ziemi wywołuje jej przerażone drżenie. Yormüngd jest obślizgłą abominacją, najeżoną ostrymi wypustkami kolców i przedziwnej szczeciny mieszaniną cech węża oraz pradawnej ryby. Nad pulsującymi, rozdętymi splotami ciała unosi się masywny łeb o czterech parach paciorkowatych i nieruchomych oczu, będący w istocie bezdenną otchłanią zakrzywionych szabel zębów. Paszcza ojca wszystkich Vürmów nigdy nie może się zamknąć, a ociekający z niej lepki śluz wypala dziury pośród najtwardszej skały podziemi. Refleksy światła na ostrych niczym brzytwy łuskach budzą niewypowiedziane, paskudne i oszałamiające niczym wygląd oleju na wodzie kolory. Biada, gdy podniesie on swój łeb, srożąc rozpięte na nim niczym płetwy skórne powłoki...

Walka: Yormüngd, ojciec wszystkich potworów, ma cielsko tak wielkie, że niemożliwym jest pokonanie go w jednej walce. Dopiero po wielu dniach wytężonych walk z poszczególnymi częściami obmierzłego monstrum i zdobyciu Łuski Yormüngda, można zmierzyć się z jego Łbem.

Występuje w lokacjach/instancjach:
Łeb Yormüngda
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.868 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94