Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Szalony drwal
2017-04-26 10:38:15

Poziom: 5

Szaleństwo podobno nie wybiera ofiar. Łatwiej je jednak napotkać tam, gdzie rzeczy dziwne i pradawne uchowały się przed oczyma śmiertelnych. Dlatego też wystrzegaj się szumu serca puszczy. Drzewa potrafią być bardzo niebezpieczne, jeżeli zbyt długo słuchasz ich lamentu.

~ Rdogost, guślarz

Wygląd: Zawód drwala jest w Eadern niezwykle poważany. To właśnie drwale zaopatrzeni w siekiery dostarczają mieszkańcom drewno, bez którego nie byłoby opału do paleniska, bali na chaty, desek do budowy wozów czy też materiału na tarcze, łuki i włócznie. Dlatego tym bardziej szalonym wydaje się być drwal, który siekiery swej nie do ścinania sosen i dębów używa a zgoła do czegoś zupełnie innego. Rozpoznać to indywiduum z daleka już można po charczeniu niemal zwierzęcym i ruchach niezbornych. Oczy wytrzeszczone, pianę z ust toczy, włos zmierzwiony na głowie. W ręku siekiera oczywiście, zaschniętą krwią pokryta. Wprawdzie slavskiego są pochodzenia, to szaleństwo, które toczy ich umysły, sprawia, że atakują wszystko i wszystkich bez wyjątku.

Walka: Szalony drwal nie jest łatwym przeciwnikiem, ponieważ trudno przewidzieć jego szalone zachowanie. Niesamowicie agresywny, walczy zawsze do ostatniego tchu, nigdy się nie poddając. Do perfekcji opanował walkę siekierą w zwarciu, potrafi też całkiem sprawnie nią rzucać. Szalony drwal nie wyróżnia się inteligencją, stąd łatwo go przechytrzyć i sprytem pokonać.

Występowanie:  Drwal to bardzo popularna profesja w Eadern, wymaga jednak samotnego obcowania z prastarą i mroczną puszczą porastającą tą krainę. Jest coś w szumie tamtejszych drzew, jakiś dziwny zew, który zsyła na człowieka ponure, straszne myśli pełne niepokojących głosów. Z czasem, jeżeli śmiertelnik zasłucha się w ich syreni śpiew… Lepiej nie zbliżać się do serca puszczy. Nie bez dostatecznie mocnej tarczy, by wytrzymała uderzenie siekiery.

 

Występuje w lokacjach/instancjach:
Serce Puszczy
Mroczny las
Polowanie na niedźwiedzia
Czerwono-nocna wyprawa
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.127 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94