Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Troll
2018-11-17 12:06:27

Poziom: 12

A wtedy, z turni zszedł troll i Björn Swedrensson dobyć musiał swego topora, by stanąć naprzeciw ohydnej bestii...
~Z Sagi o Björnie Swedrenssonie


Wygląd: Trolle to wynaturzone, paskudne bestie zamieszkujące odludne górskie szczyty Norsy. Choć ludowe bajania opiewają ich straszliwą głupotę, niezależną od ilości posiadanych głów, to na każdego pokonującego je w legendach herosa przypada setka zmiażdżonych szkieletów śmiałków, bielejących na samotnej grani.
Trolle są straszliwie zmienne w swej aparycji, jednak zazwyczaj posiadają od 2,5 do 4 metrów wysokości i straszliwie się garbią. Małpie ciało bywa wzdęte lub nadmiernie wychudłe, osadzone na koślawych, przykrótkich nogach, przeto zazwyczaj podpierają się przy chodzeniu przednimi łapami. Zdeformowana morda pełna jest powsadzanych jakby na oślep zębów, a spod cofniętego czoła łypie para rozszerzonych ze wściekłości ślepi.

Walka: Troll zazwyczaj atakuje z zasadzki, spadając na wroga niczym lawina. Jego bestialska szarża ma na celu jedynie zmiażdżenie ofiary przy pomocy trzymanej w łapach prowizorycznej maczugi, lub innej zagrabionej poprzedniemu właścicielowi broni. Co madrzejsze potrafią nawet ciskać kamieniami, acz jest to już wysoce zaawansowana strategia jak na te stwory.
Największą bronią trolla jest jego nienaturalna zdolność regeneracji. Bowiem nawet gdy przebije się kałdun bestii, a jej trzewia zaścielą pobojowisko, ta z niepowstrzymaną furią będzie walczyć dalej i jedynie ogień zdaje się mieć moc wypędzania z nich ich bluźnierczego żywota.

Występuje w lokacjach/instancjach:
Jaskinia Drauga
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.043 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94