Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Börsark
2018-11-17 12:06:03

Poziom: 12

Jedno machnięcie łapą wystarczyło, by Ulli przeleciał nad naszymi głowami niczym szmaciana lalka. To, co chwilę potem uderzyło w ziemię już go nie przypominało… Gdy bestia runęła na nas, usłyszałem jak Jarl szepcze zaklęcie przeciw złym mocom. TO nie mogło być żywe stworzenie, tylko demon w ciele niedźwiedzia.
~Nors Shllöda

Wygląd: Börsark, zwany też niedźwiedziem jaskiniowym lub skalną zgubą, to jeden z najniebezpieczniejszych drapieżników północy. Mierzący nawet cztery metry w kłębie potwór nie przypomina prawie kontynentalnych niedźwiedzi, lecz stanowi ich bestialską karykaturę, ucieleśnioną wściekłość przyrody. Jego pazury z łatwością drą pancerze, a ze szczęk wystają zęby zdolne dziurawić tarcze. Przebicie skóry tego potwora graniczy z cudem.

Walka: Börsarki spotkać można w górach, zarówno na południu jak i północy Norsy, gdzie ich futro przybiera biały kolor. Dlatego też walczą one zazwyczaj przypadkowo napotkane w swej jaskini i nie przebierają w środkach, chcąc jedynie rozedrzeć na strzępy swego oponenta.
Ten zaś powinien zaopatrzyć się w porządne spisy i potężnych rozmiarów topór, jeżeli chce przeżyć…

Występuje w lokacjach/instancjach:
Serce boru Ulfrärd
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.076 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94