Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Dydko
2017-09-27 10:42:09

Poziom: 10

To bardzo ciekawe stworzenia! Widziałeś ich stawy? Każdy w inną stronę! Idealny materiał do moich badań, tylko muszę mocne klatki przygotować...

~ Isaura, siostra Infirmerka


Wygląd: Szkaradzieństwo to nie przypomina żadnego innego stworzenia zamieszkującego Elroth. Głowę ma  niemalże ludzką, aczkolwiek nabrzmiałą do monstrualnych wręcz rozmiarów, pomarszczoną i pokrytą kępkami włosów. Do poskręcanego odwłoka przyczepione są kończyny, powyginanie w nienaturalny sposób, tak że nie idzie rozpoznać, gdzie przód, gdzie tył, gdzie staw a gdzie złamanie czy inna deformacja. Sam widok tego stwora przyprawia o mdłości najdzielniejszego nawet woja.

Walka: Dydko potrafi sprawnie się poruszać na swoich pokracznych odnóżach a jego prawdziwą bronią jest trucizna, która wywołuje najprzeróżniejsze skutki. U niektórych spowoduje jedynie niegroźną wysypkę lub pryszczycę, u innych znowuż szaleństwo i potworne halucynacje. W najpoważniejszych przypadkach ukąszony przed Dydka nieszczęśnik zapada na okropną chorobę toczącą jego ciało. Wypadają mu włosy, twarz puchnie a ręce i nogi czarnieją, by na końcu odpaść całkiem zostawiając jedynie okaleczony kadłub.

Występowanie: Dydek stworzeniem jest wędrownym i ciepłolubnym, oznacza to, że na zimę schodzi z północnych terenów Eadern, by na południu postrach siać. Stąd też zwiastunem zimy w tych okolicach jest właśnie Dydko i nie jest to zwiastun szczególnie wyczekwiany.

Występuje w lokacjach/instancjach:
Świerna Łąka
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.047 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94