Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Oszalała dusza
2018-01-07 07:39:05

Poziom: 3

Zastanawialiście się kiedyś, jaki los czeka nas po śmierci? Każdy religia czy kult daje na to pytanie inną odpowiedź. Jednak jedno jest pewne, nasza dusza musi przejść na drugą stronę. Oszalałe dusze należą do nieszczęśników, którzy nie zdołali tego dokonać. Powody mogą być różne. Niektórzy chcą odpłacić się za krzywdy, które wyrządzono im za życia i zostają na ziemi na własne życzenie, inni natomiast są trzymani tu siłą. Jednak wiedz młody podróżniku, każda taka dusza jest śmiertelnie niebezpieczna, a wysłanie ich w zaświaty jest naprawdę trudną sztuką.

~ Nauki wołchwa Domarada

 

Wygląd: Oszalałe dusze z reguły wyglądają tak jak ludzie, którymi byli za życia. Jednak zepsucie, które towarzyszyło im przez te wszystkie lata tułaczki po ziemi sprawiło, że ich ciała zostały zniekształcone. W zależności od tego, jak długo przebywają poza zaświatami mogą nawet tracić głowę lub inną kończynę. Kolejnym aspektem, o którym warto wspomnieć, to oczywiście ich eteryczna forma. Nie są materialni; co pozwala im przechodzić przez ściany lub różne inne obiekty materialne. Nie da się stwierdzić konkretnego wyglądu oszalałej duszy, jest ich tyle, ile ludzi na ziemi i każda się w jakiś sposób wyróżnia.

Walka: Walka z duchami nie jest prosta. Przez swoją eteryczną formę, nic nie może ich tknąć. Są również szybkie i w bardzo wielu przypadkach potrafią latać. Jednak jest sposób by zadać szkodę duchowi. Metal jest tym czego będziemy potrzebować w walce z oszalałą duszą. Znaczy to, że każda broń wykonana z metalu jest w stanie pokonać te przeklęte dusze. Jako że magia jest wytworem energii, ona też może sprawić, by dusza pożałowała, że została na ziemi. Kolejną bronią, która może ocalić nam życie to sól, czyli symbol czystości. Parzy ona ducha jak ogień człowieka.

Potwór opisany przez: Belthorn

Występuje w lokacjach/instancjach:
Kryjówka szalonego wołchwa
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.701 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94