Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Eadern
2018-06-20 08:55:51

Wspólnota Slavów:

Wspólnota pragnie dokończyć jednoczenia się plemion slavskich oraz zabezpieczyć tron w Drohszczu poprzez osadzenie na nim Leszka Czarnego - sojusznika Wspólnoty. W ostateczności podzielić księstwa i wchłonąc je jeden po drugim. Czekając na upragnione posiłki z połnocy, hednocześnie muszą się śpieszyć gdyż czas ofensywy Zakonu nieubłaganie się zbliża. Nadzieją na sukces jest zaangażowanie się Sojuszu w walki z Zakonem, tak aby obie frakcje zajęte między sobą osłabić i wtedy przejąć władzę nad Eadern.

 

Sojusz Imperialny:

Sojusz nie posiada w Eadern sił potrzebnych na zdobycie kontroli nad prowincją. Pragną przejąć pełnię władzy wasalizując królestwo osadzając na tronie samego Cara lub w najgorszym przypadku, któregoś z jego popleczników. Jednak żaden z slavskich sojuszników nie wydaje się być odpowiedni. Najlepszy kandydat - Leszko Czarny - współpracuje z Wspólnotą. Dlatego plan Sojuszu polega na kontroli stolicy, a co za tym idzie kontroli szlaków komunikacyjnych i handlowych.

 

Państwo Zakonne:

Zakon przygotowywuje się do kolejnego zbrojnego uderzenia na Eadern, tym razem ostatniego. Ściąga zatem nowe posiłki z Bertony, w postaci wydawałoby się nieskończonych rzesz Pątników. Problemem są Imperialni agenci podburzającu lud podbitych ziem, oraz Leszko Czarnu, sprzymierzony ze Wspólnotą najeżdżający przygraniczne ziemie zakonników. Plan Zakonu polega na jednym zmasowanym uderzeniu na stolicę jednocześnie niszcząc Leszka i jego wojów.

Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.049 s | Liczba zapytań SQL: 7 | Engine ver.: 1.94