Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Skórowdziej
2018-06-12 15:44:22

Poziom: 10

Jestem odwiecznym kłamstwem, kroczącym między wami niczym cień śmierci od zdradzieckiego ciosu. Niechaj zgnije statyczna prawda! Jam jest Skórowdziej, wasza zguba!

~Skórowdziej


Wygląd: Zwalisty, przelewający się niczym galaretowata masa na wpół stężałych mięśni i ścięgien korpus opatrzony w cztery żylaste kończyny. Szponiaste łapy, z wystającymi na podobieństwo pazurów kośćmi, zdolne rozerwać ciało na strzępy. Płaska, bestialska paszcza o ociekających śluzem zębach, beznosa parodia humanoidalnej formy zwieszonej na krępym karku. Zezwierzęcony zlepek pierwotnej protoplazmy i mięśni, który gdy chce, wyzwolić może z siebie monstrualną siłę lub dowolnie przeistoczyć na plugawe podobieństwo innego życia. Abominacja. Tym właśnie jest król podmieńców, Skórowdziej.

Walka: Ujawniwszy swą prawdziwą postać, Skórowdziej staje się jeszcze bardziej niebezpiecznym przeciwnikiem niż dotychczas. Wtedy to odrzuca naturalne ograniczenia przywłaszczonej sobie powłoki i przytłacza wrogów swą monstrualną siłą. Zajadle siecze kościanymi pazurami na wszystkie strony, nie mając ograniczeń w postaci stawów, a ścięgna mięśni w jednej chwili potrafią przemieścić go do zbyt wolno reagującej ofiary. Gumowate ciało ma nie tylko zdolność rozciągania wedle woli, ale również ograniczonej regeneracji, dlatego warto zaopatrzyć się w ogień na tą walkę. Powiadają, iż zwykła stal również może zranić Władcę Podmieńców, nikt jednak nie żył na tyle długo by to potwierdzić.

Występuje w lokacjach/instancjach:
Wyspa Żmija
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.089 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94