Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Wiedźma Falisława
2017-04-26 10:39:53

Poziom: 7

Kiedyś była porządną gospodynią w Dobrohoczo, do czasu aż jej mąż śmiertelnie zachorował. Chwytała się każdego możliwego sposobu, by go nie stracić. Jednak żaden uzdrowiciel nie był wstanie nic zrobić. Falisława była załamana. Postanowiła, że uratuje swojego męża za wszelką cenę i zwróciła się o pomoc do mieszkającej w Puszczy wiedźmy. I tak zaczęła zgłębiać tajniki czarnej magii. Pomimo starań jej mąż zmarł, a Falszkę ogarnęło szaleństwo. Poszła pewnego dnia na bagna i już nigdy nie wróciła.

~ Mścichna o swojej przyjaciółce

Wygląd: Jest cała brudna, jej ciało pokryte jest błotem. Ma tłuste czarne włosy które są mieszkaniem dla wielu małych wodnych stworzeń, jej paznokcie zaczęły przypominać bardziej szpony jakiegoś zwierzęcia niż ludzkie paznokcie. Jej ciało wygląda jakby nie jadła od wieków, a jej widoczne gołym okiem kości sprawiają, że wygląda naprawdę przerażająco.

Walka: Czeka na swoją ofiarę pod wodą, by w jednej chwili złapać ją i zaciągnąć w głębiny. Wiedźma z bagien jest dużo bardziej niebezpieczna w swoim żywiole, jest szybsza i zwinniejsza niż na suchym lądzie. Kiedy już kogoś pochwyci, jest prawie pewne, że nie ma dla niego ratunku. Udusi go i pożre świeże mięso, które właśnie upolowała. Jakby tego było mało, Wiedźma Falisława potrafi również używać czarnej magii, która utrzymuje ją przy życiu i pomaga w zwabianiu ludzi na bagna.

Potwór opisany przez: Belthorn

Występuje w lokacjach/instancjach:
Wiedźmie bagna
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.055 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94