Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Wielka ropucha
2018-01-07 07:40:43

Poziom: 3

Niegdyś, dawniej niż możesz to sobie wyobrazić, świat przypominał miejsce z koszmarów które przeraziłyby szaleńca. Niebo miało wtedy inny kolor, a woda obmywała zupełnie nieznane ci brzegi. Z tych własnie czasów pochodzi wiele istot, obślizgłych i podłych, które zamieszkują do dzisiaj bagna waszych krain. Czasami myślę, że one czekają. Czekają na to, gdy ich czasy powrócą, a one utopią was wszystkich w swoim obmierzłym błocie...

~ Kolleandrel, elficki mag

 

Wygląd: W przeciwieństwie do swoich mniejszych kuzynek, wielkie ropuchy nie są nieszkodliwymi łapaczami much. Potwory te są olbrzymi płazami, z obmierzłą skórą i wyłupiastymi oczami, które wypatrują ofiary, a trzeba wiedzieć, że nawet ludzie nie są jej groźni.

Walka: Główną bronią tej ropuchy jest jej jad, który nie dość że pokrywa jej skórę to i w jej wnętrznościach się kotłuje i nie raz, nie dwa płaz nim pluje. W ostateczności pozostaje skrzek - wysoki i uciążliwy, który potrafi ogłuszyć wroga.

Występowanie:Prastare, ciemne i zabagnione miesjca. Tam właśnie spodziewaj się Wielkiej Ropuchy. Zatopiona w odwiecznym błocie czeka na kolejną ofiarę, którą wciągnie na samo dno i pożre.

 

Występuje w lokacjach/instancjach:
Wyjąca Jama
Przejście do: Zadrzyce
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.053 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94