Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Arten - Przywódca kłusowników
2017-10-29 12:44:41

Poziom: 7

Arten swego czasu był Imperialnym Wielkim Łowczym, szanowany przez chłopów i podwładnych, doceniany przez przełożonych. Jednak porzucił tą ścieżkę i począł kłusować. Nikt nie wie co doprowadziło do takiej przemiany Artena. Wśród ludzi prostych rozchodzą się na ten temat różne wieści: śmierć żony, chęć zysku, żądza krwi czy odnalezienie łupu godnego jego wysiłku. Jedno jest pewne, jest szalenie niebezpieczny. W czasach swej służby chwalił się, iż trafi zająca w oko z 400 kroków. Pomyśl tylko w co ciebie może trafić.

~ Isok Imperialny Wielki Łowczy do swoich uczniów

 

Wygląd: Opuszczając oddziały imperium Arten był wysokim i dobrze zbudowanym mężczyzną, na leśnym wikcie schudł, lecz nie stracił nic ze swej siły. Twarz ukrywa pod kapturem, choć podczas swojej służby wśród dziewek uchodził za przystojnego. Lewy policzek zdobi pionowa blizna po wygranej walce z niedźwiedziem, którą zasłania długimi blond włosami. Gdy leniwie przechadza się po lesie jego ruchy wyglądają na ospałe niech to cię jednak nie zwiedzie, łukiem posługuje się z wyjątkową szybkością i precyzją. Podobno płaszcze dobiera kolorystyczne do miejsca, w którym poluje. Odkąd porzucił Imperium nie wielu może zdać relacje ze swego z nim spotkania.

Walka: Lata spędzone w lasach nauczyły go ostrożności. Trzyma się z dala od walki posyłając strzałę za strzałą w każdego, który próbuję się do niego zbliżyć. A jeśli nawet jakiemuś szczęściarzowi uda się do niego podejść na zasięg broni nie będzie mu łatwo go trafić. Z każdym unikiem wzrasta w nim pewność siebie i finezja, co pogarsza tylko położenie napastnika. Czasem w lesie znajduje się co twardszych jego przeciwników, którzy wyglądają jak jeże.

Opis stworzony przez Wolgar

Występuje w lokacjach/instancjach:
Głęboki bór
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.094 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94