Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Bandyta
2016-07-05 02:31:04

Poziom: 7

Im więcej bandytów na szlaku, tym więcej martwych kupców i zdenerwowanych stratami z handlu władyków. To z kolei oznacza więcej roboty dla takich jak my, zdolnych w sztuce zabijania za pieniądze. Nikt nie musi wiedzieć, że chronimy interesy tych samych ludzi, których za miesiąc sami znowu napadniemy.
Jarko, przedsiębiorczy herszt bandytów

Wygląd: Zakapturzeni, groźni, obeznani z bronią i bezlitośni - tak najkrócej można scharakteryzować bandytów. Prawie każda rasa posiada tych odszczepieńców, którzy za nic mają sobie prawo własności czy życia. Napadają na karawany, łupią podróżnych, zbierają haracze z okolicy, a wszystko to dzięki umiejętnościom walki i okrucieństwu, przez które wzbudzają bojaźń u ludzi.

Walka: Bandyci walczą nieczysto, każdy wie. Wykorzystują każdą nadarzającą się okazję, by przechytrzyć przeciwnika i przeważyć szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Dzięki doświadczeniu potrafią również sprawnie odbijać ciosy w nich wymierzone.

Występowanie:Ilość bandytów pojawiających się an szlakach i odludnych miejscach Eadern wzrasta z każdym kolejnym rokiem niekończącej się wojny o panowanie nad tą krainą. Wielu spośród tych bezwzględnych morderców do niedawna było jeszcze uczciwymi ludźmi, którzy zwyczajnie wykorzystali trudne czasy bezprawia do własnych celów. Powiadają, iż możni wynajmują obecnie bandytów do załatwiania swoich brudnych spraw. Niektórzy szepczą o bandach najemnych zbirów przeczesujących Łysą Polanę, a nawet podchodzących pod same Kamienne Baby w nieznanym sobie celu. Tym bardziej niepokojące jest widywanie ich również wśród ziem Wyspy Żmija, tajemnego miejsca mrocznego odłamu kultu Głęwita...

Występuje w lokacjach/instancjach:
Jezioro Robaczysko
Łysa Polana
Głęboki bór
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.043 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94